Booking Bieszczady – Domki Czarny Kot

Booking Bieszczady - Domki Czarny Kot.

Booking Bieszczady – Domki Czarny Kot znowu na podium. To już drugi raz z rzędu. Jesteśmy niezmiernie dumni i szczęśliwi ogłaszając, że nasze domki nad Soliną Czarny Kot zostały uhonorowane prestiżowym wyróżnieniem w ramach Traveller Review Awards 2024. Jest ono przyznawane przez jeden z najpopularniejszych portali rezerwacyjnych na świecie – Booking.com.

Nagroda Traveller Review Awards 2024.

Nagroda Traveller Review Awards 2024 to prestiżowe wyróżnienie przyznawane w branży turystycznej przez czołowy serwis rezerwacji hotelowej Booking.com. Ta coroczna ceremonia uhonorowuje hotele, które zdobyły najwyższe oceny i pozytywne opinie od podróżujących.

Gratulujemy!

W ciągu ostatniego roku zapewniłeś gościom wrażenia zasługujące na nagrodę – i warto to uczcić! Ta nagroda jest wyrazem uznania dla ciężkiej pracy wykonanej przez Ciebie i Twój zespół, a także za wszystkie chwile, w których wznieśliście gościnność na wyższy poziom, aby zapewnić swoim gościom niezapomniane podróże.

Booking.com

Nagrodzone obiekty zapewniają wysoką jakość obsługi, wygodę, czystość i inne pozytywne cechy. Jest to również forma uznania dla personelu hotelowego, który codziennie pracuje, aby sprostać oczekiwaniom podróżnych.

Każdego roku wyróżniane są hotele, które zdobyły najwyższe oceny i opinie od podróżujących na podstawie zbiorczej analizy zgromadzonych danych i ocen. Zwróćcie uwagę, że cena hoteli jest oparta na różnych kategoriach. Oceniana jest lokalizacja, jakość obsługi, wyposażenie, czystość, komfort, wartość jak również wiele innych czynników, które przyczyniają się do satysfakcji gości.

Nagroda Traveller Review Awards 2024 jest szczególnie ważna ze względu na wyjątkowe wyzwania, z jakimi branża turystyczna musiała się zmierzyć w poprzednich latach. Podróże były mocno ograniczone, a wiele hoteli i miejsc turystycznych musiało dostosować się do nowych zasad i protokołów sanitarnych. W związku z tym, otrzymanie tego wyróżnienia w roku 2024 jest dowodem na niezwykłe zaangażowanie i wysiłki hoteli w celu zapewnienia bezpiecznego i przyjemnego pobytu dla swoich gości.

Nagroda Traveller Review Awards 2024 nie tylko zwraca uwagę na najlepsze hotele, ale również inspiruje innych do dążenia do doskonałości. Dzięki tego typu opiniom i ocenom podróżnych, podróżujący mogą dokonać świadomego wyboru, a hotelarze są motywowani do ciągłego doskonalenia swoich usług.

Booking Bieszczady – Domki Czarny Kot otrzymały miłe podziękowanie.

Dziękujemy za uczynienie każdego pobytu wyjątkowym

Twoja pasja do tworzenia niezapomnianych wrażeń umieściła Cię wśród najwyżej ocenianych obiektów na Booking.com. Dołożyłeś wszelkich starań, aby zapewnić gościom najlepszy pobyt, dlatego cieszymy się, że możemy skierować uwagę na Ciebie i Twój zespół. Dziękujemy w imieniu wszystkich z Booking.com.

Wraz z nadzieją na powrót pełnych podróży i odbudowę branży turystycznej po pandemii, Nagroda Traveller Review Awards 2024 ma szczególne znaczenie. Wyróżnienie to staje się symbolem jakości i zaufania. Hotele, które je otrzymują, mają powód do dumy za wysiłki, jakie włożyły w zapewnienie doskonałego doświadczenia gościnności dla podróżujących.

2024 - booking Bieszczady - list gratulacyjny z Booking
2024 – Booking Bieszczady – list gratulacyjny z serwisu Booking.com

Booking Bieszczady i Domki Czarny Kot

Serwis rezerwacyjny Booking.com już właśnie ogłosił swoje prestiżowe nagrody Traveller Review Awards 2024. Z radością chcę Was poinformować, że w tym roku jednym z wyróżnionych miejsc są Nasze malownicze Domki nad Soliną Czarny Kot. Domki zyskały ogromne uznanie za jakość usług i niezapomniane doświadczenie pobytu a także spełniły wyśrubowane standardy jakości.

Solina jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych zakątków Polski. Położona nad jeziorem Solińskim, ta urocza miejscowość przyciąga co roku tysiące turystów, którzy szukają wypoczynku wśród nieskażonej natury i zapierających dech w piersiach widoków. To idealne miejsce dla osób, które pragną oderwać się od codzienności i zanurzyć w przyrodzie.

Booking Bieszczady - Domki Czarny Kot. Wiosna.
Booking Bieszczady – Domki Czarny Kot. Wiosna.

Domki nad Soliną położone są w urokliwej okolicy. Malowniczo wkomponowują się w krajobraz Bieszczadów. Z domków rozciąga się przepiękny widok na zaporę w Solinie i gondole. Lokalizacja obiektu zapewnia gościom spokój i ciszę, umożliwiając jednocześnie łatwy dostęp do licznych atrakcji turystycznych regionu.

Goście domków Czarny Kot szczególnie doceniają ich komfort i wygodę. Każdy domek ma duszę i swój klimat. Urządzamy je z dbałością o najdrobniejsze detale. Wnętrza zapewniają pełną atmosferę relaksu. Domki są w pełni wyposażone: z kuchnią, łazienką i pokojami, dzięki czemu poczujecie się jak w domu. Kazdy domek posiada również Wi-Fi.

Domki wkomponowane w krajobraz Bieszczadów.

Jednak to nie tylko wnętrze sprawia, że domki nad Soliną Czarny Kot są tak wyjątkowe. Położone są one pod lasem a otaczająca je przyroda, piękne krajobrazy i spokój zapewnią Wam niezapomniane doświadczenia. Tutaj możecie odpocząć na tarasie, podziwiając zachód słońca nad jeziorem, robić grilla lub po prostu delektować się świeżym powietrzem.

Warto również wspomnieć, że personel domków jest niezwykle pomocny i przyjazny. Zawsze służy Wam cennymi wskazówkami na temat okolicy oraz udzieli wszelkiej pomocy, aby zapewnić Wam wyjątkowy pobyt.

Booking Bieszczady - Domki Czarny Kot. Lato.
Booking Bieszczady – Domki Czarny Kot. Lato.

Domki nad Soliną to idealne miejsce na romantyczny weekend, rodzinne wakacje lub aktywny wypoczynek. Tutaj będziecie mieć pewność, że spełnimy Wasze oczekiwania, a wasz pobyt będzie niezapomniany.

Planując swoje następne wakacje, warto rozważyć wybór domków nad Soliną Czarny Kot. Ta nagroda potwierdza, że to miejsce, które trzeba odwiedzić. Nie tylko dla przepięknej przyrody i relaksu, ale także dla komfortu i wygody, jakie zapewniają. Niech podróż do Soliny stanie się niezapomnianą przygodą!

Dziękujemy Wam za zaufanie.

Nagroda Traveller Review Awards 2024, przyznana Naszym domkom, potwierdza ich wysoką jakość i poziom usług. To także dowód na to, że Solina jest jednym z najlepszych miejsc na wypoczynek w Polsce.

To ogromne wyróżnienie dla naszej lokalizacji i potwierdzenie wysokiej jakości usług, które świadczymy naszym gościom. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym gościom za ich zaufanie i za to, że docenili nasze starania w tworzeniu wyjątkowego doświadczenia pobytu nad Soliną.

Nagroda Traveller Review Awards portal noclegowy Booking.com przyznaje co roku, w oparciu o oceny i komentarze gości, którzy skorzystali z usług danego obiektu. To oznacza, że to właśnie nasi goście byli dla nas najważniejszymi recenzentami. Wasze opinie zaważyły na otrzymaniu tego prestiżowego wyróżnienia.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim naszym gościom za Wasze wsparcie. Dziękujemy Wam za to, ze wybraliście nasze domki nad Soliną Czarny Kot na miejsce swojego wypoczynku. To dzięki Wam otrzymaliśmy to wyróżnienie. Mamy nadzieję, że nasza staranność i zaangażowanie nadal będą przekładać się na zadowolenie i spełnienie oczekiwań kolejnych gości.

Booking Bieszczady - Domki Czarny Kot. Jesień.
Booking Bieszczady – Domki Czarny Kot. Jesień.

Czekamy na Wasze kolejne wizyty. Mamy nadzieję, że jeszcze bardziej rozpieścimy Was swoją gościnnością, gdy odwiedzicie nasze domki nad Soliną Czarny Kot. Dziękujemy raz jeszcze i życzymy wszystkim wspaniałego pobytu nad Soliną.

Co sprawia, że pobyt u Nas jest wyjątkowy?

Luksus ma wiele znaczeń, w zależności od tego, kogo zapytamy o jego definicję.

Do każdego gościa Naszych domków podchodzimy indywidualnie. Niektórzy goście zwracają uwagę na to, czy łóżka są wygodne, a kuchnia wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty. Inni liczą na cenne porady od gospodarza obiektu, który będzie pamiętał ich imię. Są i tacy, którzy chcą mieć po prostu święty spokój od wszystkiego….. od Nas również. Staramy się do wszystkiego dostosować. Dlatego też w zapewnienie gościom wyjątkowych wrażeń musi zaangażować się cały zespół. Należy dbać o najmniejsze szczegóły.

Bardzo duże znaczenie mają małe gesty. Nie muszą to być wielkie, jedyne w swoim rodzaju przeżycia. Mogą to być również małe sprawy – drobne gesty, które pozwolą ludziom poczuć się zauważonymi i mile widzianymi. Dbamy o to, aby każdy czuł się u Nas jak członek rodziny. Dzięki temu co roku zyskujemy wielu przyjaciół, którzy potem do Nas wracają.

Po każdej rozmowie z gościem, gdy dowiemy się czegoś nowego na temat jego potrzeb czy oczekiwań, tworzymy również notatki. To właśnie takich małych rzeczy goście się nie spodziewają, ale mają one niezwykle pozytywny wpływ na naszą relację z nimi”.

Te nagrody to nasz sposób na podziękowanie naszym partnerom za ich zaangażowanie w to, aby każdy czuł się mile widziany i za dokładanie wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom niesamowitych wrażeń” – mówi Arjan Dijk, starszy wiceprezes i dyrektor ds. marketingu w Booking.com. „Niezależnie od tego, czy jest to przyjazne powitanie ze strony taksówkarza na lotnisku, podzielenie się kilkoma wskazówkami dotyczącymi prowadzenia pojazdu przy stanowisku wynajmu samochodów, czy przemyślana wiadomość czekająca w pokoju, nasi pełni pasji partnerzy pomagają uczynić każdą podróż bardziej wyjątkową”.

Booking.com

Sukces można osiągnąć na wiele sposobów, ale wszystkich zdobywców nagrody Traveller Review Award łączy kilka podstawowych cech – pasja, oddanie i niezwykła pracowitość.

Co możecie ocenić podczas przesyłania opinii?

Możecie wybrać całkowitą ocenę od 1 do 10, aby określić swoje zadowolenie z pobytu w Naszym obiekcie. Jest to jedyne pytanie, na które odpowiedź jest wymagana, aby ocena mogła zostać wystawiona. 

Ocena 10 to dla mnie i dla mojego zespołu pełnia szczęścia i niesamowita nagroda za trud włożony w prowadzenie domków.

Średnia tych ogólnych ocen zgromadzonych w ciągu ostatnich trzech lat i otrzymanych od różnych gości staje się Naszą oceną gości.

Możecie również dokonać oceny innych usług i szczegółów obiektu, takich jak: 

 • Czystość
 • Komfort
 • Stosunek jakości do ceny
 • Udogodnienia
 • Lokalizacja
 • Personel

Powodem, dla którego uwzględniamy jedną ogólną ocenę, jest odzwierciedlenie Waszych wrażeń, a nie skupianie się na mniejszych szczegółach, na które my, właściciele obiektów nie mamy wpływu, takich jak lokalizacja obiektu czy pogoda.

Wszystkie opinie mają opcję otwartej odpowiedzi tekstowej, aby zachęcić Was do wyrażenia swojego zdania. Opinie te dostarczają nam cennych informacji dotyczących działania obiektu. Mogą one również być przydatne dla podróżujących, aby dowiedzieli się więcej o naszych domkach przed dokonaniem rezerwacji.

To Wy tworzycie historię domków Czarny Kot.

Od samego początku naszym celem było stworzenie niezwykłego miejsca, w którym nasi goście mogliby cieszyć się urokami Soliny i odpocząć w komfortowym i przytulnym domku. Nasz zespół z ogromnym zaangażowaniem dba o czystość, komfort i Wasze zadowolenie. Dlatego też jesteśmy dumni, że nasza praca została doceniona przez Was i przez tak renomowany portal rezerwacyjny. Dzięki Wam te słowa staja się ważne : Booking Bieszczady – Domki Czarny Kot.

Booking Bieszczady - Domki Czarny Kot. Zima.
Booking Bieszczady – Domki Czarny Kot. Zima.

W ostatnich latach Domki nad Soliną Czarny Kot zdobyły ogromną popularność wśród turystów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Ich wyjątkowe położenie sprawia, że są idealnym miejscem na wypoczynek i relaks.

Nagroda Traveller Review Awards 2024 jest potwierdzeniem doskonałej jakości usług i niezapomnianych doświadczeń oferowanych przez Domki nad Soliną Czarny Kot. Dlatego wyróżnienie to jest jednocześnie promocją regionu i zachętą dla podróżnych do odwiedzenia tej malowniczej okolicy.

Jeśli marzysz o spokojnym wypoczynku w otoczeniu natury i zapierających dech w piersiach widokach, Domki nad Soliną z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Czy można domek zarezerwować bezpośrednio u mnie?

Ależ oczywiście, że jest i taka możliwość. Można to zrobić telefonicznie lub mailowo. Warunki rezerwacji również znajdziecie tutaj na domkowej stronie.

Poniżej zamieszczam Wam formularz przez który możecie dokonać bezpośredniej rezerwacji u mnie.


Po wypełnieniu poniższego formularza i wysłaniu, na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz automatyczną wiadomość potwierdzającą.
Jeżeli w przeciągu 15 minut nie znajdziesz jej – sprawdź w katalogu SPAM i przywróć ją jako wiadomość akceptowaną.
Dzięki temu kolejne wiadomości już będą autoryzowane i nie będą trafiały do SPAMu.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Proszę napisz w jakiej sprawie kontaktujesz się ze mną.

  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę, zgodnie z Polityką Prywatności dostępną tutaj: https://solinadomki.com/polityka-prywatnosci/
  Jeżeli nie zaznaczysz swojej zgody, przycisk poniżej nie będzie aktywny - nie wyślesz tego formularza.

  Po kliknięciu poniższego przycisku, w ciągu kliku minut dostaniesz potwierdzenie wysłania wiadomości na swojego maila. Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz potwierdzenia tego, że wiadomość dotarła do mnie, upewnij się czy podane przez Ciebie dane (szczególnie Twój adres e-mail) są prawidłowe. Jeżeli nie, wprowadź poprawne dane i wyślij wiadomość ponownie.


  Jesteśmy tu dzięki Wam kochani.

  Drodzy Goście,

  Chcielibyśmy z całego serca podziękować Wam za wszystkie wspaniałe opinie, które zostawiliście na temat Waszych pobytów w naszych domkach Czarny Kot. Wasze miłe słowa i doskonałe oceny nie tylko wypełniają nasze serca radością, ale również stanowią dla nas największą nagrodę za naszą pracę i starania.

  Wiedzieć, że nasze wysiłki włożone w zapewnienie Wam komfortowego i niezapomnianego pobytu odniosły sukces, to niesamowite uczucie. Właśnie dlatego wasze pozytywne doświadczenia w naszych domkach są dla nas najważniejszym potwierdzeniem tego, że nasze usługi spełniają wszystkie Wasze oczekiwania.

  Pragniemy podziękować również za Wasze ciepłe słowa dotyczące naszego personelu. Zawsze dążymy do zapewnienia Wam doskonałej obsługi i jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Waszą szczerą aprobatę. Każdy członek naszego zespołu pracuje ciężko, aby sprawić, żeby Wasz pobyt był nie tylko wygodny, ale również wyjątkowy i niezapomniany.

  Wasze opinie są dla nas nieocenione – pomagają nam doskonalić nasze usługi oraz dostosować się do Waszych potrzeb. Każdy szczegół, którym podzielicie się z nami, pomoże nam jeszcze bardziej ulepszyć nasze domki, tak aby przekroczyć Wasze najśmielsze oczekiwania.

  Nadal staramy się dostarczać Wam najlepsze doświadczenia wczasowe i jesteśmy wdzięczni za to, że podzieliliście swoje piękne wspomnienia z innymi. Dlatego też wasze rekomendacje są dla nas niezwykle cenne. Przyczyniają się one do tego, że jeszcze więcej osób może odkryć magię naszych domków.

  Dziękujemy Wam jeszcze raz za Wasze wspaniałe wsparcie i docenienie naszej pracy. Jesteście dla nas nie tylko gośćmi, ale również prawdziwymi przyjaciółmi. Otwieramy nasze drzwi nie tylko do naszych domków, ale również do Naszych serc.

  Z wyrazami wdzięczności,

  Zespół domków nad Soliną Czarny Kot

  Inne atrakcje w Solinie i po sąsiedzku.

  Dobry nocleg w Bieszczadach? – zapraszam

  Cześć jestem Ewa – zapraszam do moich domków.😀 Moi Goście cyklicznie do nas wracają przywożąc ze sobą kolejnych znajomych i rodzinę.

  Nasze domki 🐈‍⬛ to więcej niż miejsce noclegowe – to gwarancja niezapomnianych wspomnień i relaksu w sercu Bieszczad.

  Wybierając nasze domki 🐈‍⬛ nad Soliną, macie szansę na pełen relaks, przygodę oraz odnowienie zarówno ciała, jak i umysłu w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski. 

  Może i Ty dołączysz do grona stałych bywalców?